Profesionální webové stránky

Zatímco pro někoho je tvorba webových stránek věc naprosto jasná, pro druhého může být hotová španělská vesnice, ve které se ztrácí, i když má v ruce slovník. Obzvlášť řadíte – li se ke druhé skupině, čtěte dál a třeba se dozvíte něco užitečného. V základu potřebujete dvě věci: hosting a webové stránky samotné. Webový hosting můžete zřídit bezplatně, což ovšem pro firemní stránky není moc vhodné, protože hostitel vašeho webu pravděpodobně vloží na vaši internetovou prezentaci reklamu třetích firem, navíc budete „postiženi“ subdoménou. Tvorba webové stránky samotné potom může vyžadovat znalost HTML kódů, programovacích jazyků. Když už stránky budete mít, budete se muset zabývat jejich občasnou aktualizací, optimalizací pro vyhledávače a to vše by vám zabralo spoustu času, který byste mohli věnovat něčemu jinému.

I přesto si samozřejmě můžete vše udělat sami, na druhou stranu pokud vám stále není jasné, jak vytvořit webové stránky, jsou tu pro vás specializované firmy. Na stránkách Interneet123.cz naleznete celistvé, vyčerpávající informace o tom, jak získat kompletní webovou prezentaci vaší firmy: včetně hostingu, domény bez subdomény, vyhledávačové optimalizace a klientské linky a to prosím za rozumné peníze. Kontaktujete – li společnost, vytvoří vám zdarma návrh webu a pokud se dohodnete a podepíšete smlouvu, vytvoří kompletní stránky. Ten bude obsahovat jejich strukturu a designu tak, aby odpovídaly tomu, co od nich potřebujete. Na výběr máte celkem ze tří produktových balíčků – web Start, web Profi a web Firma.

To bychom měli tvorbu stránek, tím ale práce nekončí – internet123 pro vás každý měsíc vytvoří kompletní statistiky hodnocení webu – tedy statistiky jejich výkonnosti. Podobnou analýzu si můžete objednat zdarma, i když nejste zákazníkem společnosti. Webové stránky budou prozkoumány ze tří základních hledisek – jejich rychlosti, tedy rychlosti načítání všeho, co na stránce máte (i flashových aplikací), z hlediska dohledatelnosti vyhledávači (Google rank) a taky vyhodnotí efektivnost stránek, tedy to, zda jsou vaše analytické nástroje správně nainstalovány a fungují tak, jak mají.